Ważne sprawy

W związku z licznymi interwencjami przewoźników z województwa małopolskiego w sprawie braku dopłat do biletów ulgowych za miesiąc wrzesień 2013 r. Zarząd OSPO wraz z naszym Biurem Prawnym ARENA 561 podjął odpowiednie działania w celu zapewnienia środków.

Informujemy, że zostały uruchomione odpowiednie środki finansowe w Budżecie Państwa i przekazane poprzez Wojewodę Małopolskiego Marszałkowi Województwa Małopolskiego. Najprawdopodobniej środki finansowe zostaną przekazane przewoźnikom 22 listopada br.

Zarząd OSPO bardzo dziękuje wszystkim osobom i instytucjom interweniującym w naszej sprawie, w tym w szczególności TVP Kraków oraz Redakcji Dziennika Polskiego za nagłośnienie medialne poważnych problemów przewoźników, które w konsekwencji mogły się przełożyć na pasażerów.

http://www.dziennikpolski24.pl/pl/aktualnosci/malopolska/1294790-wlasciciele-busow-zapowiadaja-protest-i-groza-blokada-miasta.html

http://www.dziennikpolski24.pl/pl/aktualnosci/malopolska/1295071-busy-oflagowane-ale-nie-zablokuja-miasta.html

rozklady box

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej

Zrozumiałem