Polski Transport Osób - relacja z konferencji z 23.03.2017r.

23 marca 2017 dzięki uprzejmości Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbyła się ogólnopolska konferencja „Polski Transport Osób w dwóch odsłonach” organizowana wspólnie przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przewoźników Osób oraz Izbę Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej. Pierwsza odsłona konferencji dotycząca transportu publicznego przeprowadzona była w formie dyskusji moderowanej przez prezesa OSPO Dariusza Tarnawskiego.

 Formalno-spontaniczny charakter dyskusji został przyjęty bardzo pozytywnie, gdyż każdy uczestnik konferencji miał prawo głosu i okazję do wyrażenia własnego zdania. W grupie ponad 200 przewoźników, nie zabrakło przedstawicieli lokalnych stowarzyszeń reprezentujących nasz wspólny głos, praktycznie z całej Polski.

Tym bardziej bardzo chcemy podziękować Panu Dyrektorowi Departamentu Transportu Drogowego Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa – Bogdanowi Oleksiakowi – za aktywne uczestnictwo i wsłuchanie się w prawdziwy głos przewoźników. Bardzo doceniamy, że oprócz wstępnej prelekcji zdecydował się zostać z nami, słuchać i dyskutować o przyszłości transportu publicznego.

Bardzo dziękujemy również przedstawicielom samorządów za czynny udział w dyskusji. Wiemy, że cele mamy wspólne, a właściwą drogę możemy znaleźć dyskutując konstruktywnie, jednocześnie odrzucając wszelkie patologie i skrajne rozwiązania.

Po konferencji spływa do nas wiele informacji zarówno od naszych członków jak i lokalnych stowarzyszeń.
O tym co dalej...,
zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami swoich stowarzyszeń, a przewoźnikom niezrzeszonym proponujemy wypełnienie naszej deklaracji członkowskiej i przystąpienie do wspólnego działania w obronie naszych firm.

Kliknij Deklaracja członkowska

 Galeria zdjęć:

01-1

02

03

04

05

06

07

08

09

10-1

11-1

12-1

13-1

14-1

rozklady box

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej

Zrozumiałem