Małopolska - Kraków - informacja dla pasażerów

W dniu dzisiejszym (16.06.2017r.) odbyło się spotkanie przedstawicieli przewoźników z dyrektorem ZIKiT w Krakowie. W spotkaniu jako obserwatorzy uczestniczyli radni miejscy.

***Przewozy będą nadal realizowane z przystanków na ul. Worcella oraz Ogrodowej - bez zmian***

Dzięki zaangażowaniu pasażerów i  mediów, wsparciu ze strony radnych miasta Krakowa i okolicznych miast do końca czerwca nie ulegnie zmianie rozkład jazdy prywatnych przewoźników w centrum miasta Krakowa. Na tą chwilę to duży sukces za co serdecznie wszystkim Państwu dziękujemy. Ale to nie koniec!.

Nadal trwają mediacje aby znormalizować  organizację jazdy w Krakowie z uwzględnieniem dobra pasażerów. Liczymy na dalszą Państwa pomoc :) 

Wszystkich pasażerów prosimy o wsparcie - skierowanie postulatów do władz Krakowa (ZIKiTu), władz swoich gmin oraz powiatów - z prośbą o poparcie nas w próbie rozwiązania problemu.

Bardzo dziekujemy !!!

Jednocześnie wszystkim Państwu - pasażerom (mieszkańcom Krakowa oraz gmin podkrakowskich) bardzo dziękujemy za przesłanie kilku tysięcy pozytywnych maili, chęci poparcia nas w proteście. Ponadto informujemy, że jeżeli nie uda się wypracować - uzgodnić zadowalającego stanowiska ZIKiTu dla pasażerów, a tym samym przewoźników - zostanie wyznaczony oczekiwany Protest do którego Państwa zaprosimy. Ale zastrzegamy, że będzie to decyzja ostateczna.

Zarząd OSPO

Krakow, dnia 16.06.2017r.

rozklady box

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej

Zrozumiałem