Niebawem nieco zmienione szkolenia i egzaminy w WORD-ach

Wprawdzie parę dni temu weszły w życie przepisy przedłużające ważność dokumentów kierowców, niemniej ośrodki szkolenia postanowiły w miarę możliwości jak najszybciej wznowić swą działalność zarówno w sprawie kursów, jak i egzaminów. 

Póki co trwają intensywne przygotowania, bo wiadomo, że w z związku z epidemią koronawirusa konieczne będzie zachowanie najwyższych zasad bezpieczeństwa. Tak jest choćby w warszawskim WORD-zie, w którym będzie obowiązek noszenia maseczek, dezynfekcji rąk bezpośrednio po wejściu do ośrodka oraz dodatkowo przed wejściem do pojazdu oraz konieczność poddania się czynności mierzenia temperatury przed rozpoczęciem egzaminu. Do tej listy dodaje środki zabezpieczenia pracowników: środki dezynfekcji, rękawiczki, maseczki, przyłbice, mierzenie temperatury. Na terenie ośrodka wdrażana jest procedura bieżącej dezynfekcji terenu placówki oraz pojazdów.

Pracowników upoważniono natomiast do odstąpienia od egzaminu w przypadku stwierdzenia ryzyka epidemiologicznego np. w przypadku niewłaściwie założonej maseczki ochronnej, oznak złego samopoczucia własnego lub uczestnika.

rozklady box

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej

Zrozumiałem