Trudna sytuacja POLSKICH PRZEWOŹNIKÓW OSOBOWYCH

        Uprzejmie informujemy, że w związku z trudną sytuacją spowodowaną COVID-19, w imieniu firm przewozowych - wykonujących regularne połączenia na liniach komunikacyjnych w transporcie drogowym, wielokrotnie wystąpiliśmy o pomoc, bijąc na alarm!!!, do Polskiego Rządu.

 

Apelując do Premiera oraz Ministra Infrastruktury, przedstawiliśmy niezwykle trudną sytuacje „Polskich Przewoźników” wykonujących każdego dnia Misję przewozu osób na liniach regularnych w kraju.
Zaznaczyliśmy, że to nikt inny, jak Kierowcy autobusów wykonują codziennie przewóz tysięcy osób do i z pracy z narażeniem własnego zdrowia.
Prosząc o pomoc przedstawiliśmy nasze propozycje i postulaty dotyczące pilnego wsparcia jeszcze istniejących firm. Wielokrotnie uczestniczyliśmy w rozmowach telefonicznych, wideokonferencjach z przedstawicielami Rządu, Posłami, Senatorami oraz przedstawicielami innych organizacji.

Mamy nadzieję, że przedstawione przez nas i inne organizacje propozycje oraz postulaty pomogą wypracować mechanizm umożliwiający wesprzeć Polskich Przewoźników.

Z pozdrowieniami
Zarząd OSPO

rozklady box

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej

Zrozumiałem