POMOC DLA MIESZKAŃCÓW UKRAINY

Szanowni Państwo - Przewoźnicy !

w związku z wyjątkową sytuacją związaną z napaścią rosji putinowskiej na Ukrainę zwracamy się z prośbą o pomoc dla mieszkańców - uchodźców z Ukrainy w zakresie przewozu osob oraz transportu towarów - darów.

          Jeżeli wykonujesz przewóz w kierunku granicy z Ukrainą, a wracasz "na pusto" - skontaktuj się na poniżej wskazaną skrzynkę !!!

          Jezeli wykonujesz przewóz "na pusto" w kierunku granicy z Ukrainą - skontaktuj się na poniższą skrzynkę !!!

          Na wniosek Wojewody Małopolskiego przesyłamy informację o uruchomieniu skrzynki, na którą można zgłaszać chęć pomocy w transporcie. Należy wskazać jaki środek transportu, jakiej pojemności i kontakt do osoby odpowiedzialnej.

 

rozklady box

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej

Zrozumiałem