SMOGU NIE MA, JEŹDZIMY

Jeden nasz autobus - to jest w praktyce o dziesięć do piętnastu samochodów mniej na ulicach”

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przewoźników Osobowych informuje, że WSZYSTKIE AUTOBUSY realizują ustalony wcześniej rozkład jazdy w centrum Krakowa. Mimo to, od czasu miesięcy zimowych w Krakowie nie ma smogu! Mimo kilkuset busów na ulicach miasta i jego obrzeżach NIKT nie chodzi w masce, a żadne media nie informują o przekroczonych normach!

NIE MA SMOGU W KRAKOWIE choć autobusy prywatnych przewoźników jeżdżą z taką samą częstotliwością jak w zimie. Rozkłady są takie same i jeszcze raz powtarzamy SMOGU NIE MA!

To my, jak każda komunikacja zbiorowa redukujemy zanieczyszczenia spowodowane spalinami, realnie zmniejszając ilość pojazdów samochodowych na ulicach. Zwalczanie naszych firm i potępianie nas za działalność jest działaniem ze szkodą dla środowiska.

 

Szanowni Pasażerowie, dziękujemy za okazane do tej pory wsparcie. Wasze zaangażowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Przepraszamy, że nie możemy odpowiedzieć każdemu indywidualnie, ale doceniamy każdy gest i chęć pomocy. Wasza aktywność skutkuje z korzyścią dla Was. Liczymy na pozytywne rozwiązania przede wszystkim dla pasażerów, wszystkich krakowian i przedsiębiorców. Tym którzy chcą z nami walczyć i z nieznanych nam przyczyn, ciągle przedstawiają nasze firmy w złym świetle, proszę przekażcie:

Wiatraki informują Don Kichotów – nie jesteśmy potworami – otrząśnijcie się!!!

rozklady box

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej

Zrozumiałem